BLOG

thinking-293313_1280

Je to v hlavě!

Říká se, že psychická stránka člověka ovlivňuje tu fyzickou. Někdo tomu nevěří, nebo spíš nechce a někdo…

celý článek
cosmetics-packaging-353541_1280

Na kvalitě záleží

Mnozí z Vás začali pečlivě sledovat kvalitu a složení potravin. Ale napadlo Vás zkoumat kvalitu a složení…

celý článek
imagesna predpis

Konopí na předpis

Konopí na předpis nově už i v Centru léčby bolesti v Brně 18.05.2015 14:30 Centrum pro léčbu…

celý článek

Můj příběh

 

 


Jmenuji se Zdenka Pivková a ráda bych se s Vámi podělila o svůj příběh. Životní příběh.

Nejsem o nic dokonalejší či zajímavější než vy. Nejsem ani ta, která má patent na rozum. Jsem obyčejná žena, která se chce s vámi podělit o prožitky a poznání svého života.

Když mi bylo 45 let, zemřel mi manžel. Byla to rána, ze které jsem se dlouho vzpamatovávala. Nejsem jediná na světě, která přišla o někoho blízkého a bohužel asi ani ta poslední. Rakovina je nemoc, co si nevybírá. Ztráta milovaného byla těžkou zkouškou a ranou, která potřebovala dlouhý čas na to, aby se zahojila.

Hlavou se mi honily otázky. Proč se to stalo? Proč tak brzo? Mohla jsem mu pomoci? Jak? Odpovědi nepřicházely, byl to začarovaný kruh. Nebylo východiska. Fakt, že se mi manžel nevrátí, nezmění nic. Necítila jsem vinu, že jsem mu nepomohla. Věděla jsem, že jsem udělala, co bylo v mých silách. A to z celého srdce.

Začala jsem se tedy ptát jinak. Jak mohu pomoci sobě i svým blízkým? Jak mám změnit svůj život, aby byl po fyzické i psychické stránce zdravější a odolnější? Uvědomila jsem si, že životní styl naší rodiny nebyl nejzdravější.
Přestože jsme si pěstovali vlastní zeleninu a chovali jsme jak drůbež, tak i prasata. V celkovém jídelníčku však to „bio“ zůstávalo spíše v pozadí.

Začala jsem se proto zajímat o zdravý životní styl, o stravování makrobiotikou, o ájurvédskou medicínu či o zásady a principy Feng Shui. Informace a poznatky, které jsem postupně získávala byly z počátku jako z jiného světa. Vše pro mě bylo nové a zajímavé. Chtěla jsem vědět stále více, tato touha objevovat mě již neopustila. Dále pátrám a hledám. Nemám již tak široký záběr, spíše se zabývám problémem do jeho hloubky a snažím se ho pochopit a poznat z více pohledů.

Při své cestě jsem narazila na bylinu jménem konopí. Její účinky a možnosti využití nejen v medicíně, ale i v textilním či stavebním průmyslu, mě natolik uchvátily, že jsem se o ni začala zajímat více.

Můj první kontakt s konopím byl prostřednictvím konopného oleje. Opravdu mě jeho užívání přesvědčilo o síle této byliny natolik, že netrvalo dlouho a pořídila jsem si několik knih o konopí.
Moje duše stále prahla po větším a větším množství vědomostí a tak se mi do ruky dostalo dokonce i semínko. Sama jsem měla možnost zkusit si tento zázrak vypěstovat. Domácí masti a konopné koupele, které přinášejí mojí mamince úlevu od bolesti unavených kloubů, způsobily, že se konopí stalo součástí mého života i rodiny.

Jednoho dne jsem objevila firmu Wave partners zabývající se výrobou doplňků stravy, ale i kosmetiky z konopí. Díky svému zapálení pro vše z konopí jsem neváhala a okamžitě se stala jejím registrovaným členem a odběratelem zároveň. Po první koupi konopných ponožek moje nadšení pro tuto bylinu jen vzrostlo. Široké portfolio výrobků, které tato firma nabízí opravdu stojí za vyzkoušení. Sama jsem nadšená z každé další novinky, která se objeví na trhu.

Věřte mi, že jsem opravdu obyčejný smrtelník jako každý z Vás a že z propagace této firmy a jejich výrobků nemám žádnou provizi. Jsem jenom člověk, který věří, že svému životu může dát více prostřednictvím bylin a přírody, ze které jsme všichni vzešli.

 

Zdenka Pivková ♥


EBOOK

hemp-seed-oilStáhněte si ZDARMA ebook "5 typů" jak prakticky využít konopí v domácnosti.

RECENZE

Začal jsem používat konopné ponožky a zbavil se tak zápachu spocených nohou. Většinu dne trávím v pevných, uzavřených botách. Když se vyzuji nemám absolutně žádný strach, že budu zápachem obtěžovat okolí. Jsem 100% spokojen a už žádné jiné ponožky nechci.

Petr LichtenbergLamas wood, s r.o.